Jak samemu zrobić kartki świąteczne? częśc 1

Kartki świąteczne są jedną z najsympatyczniejszych tradycji Świąt Bożego Narodzenia oraz Wielkanocy. Ich rozsyłanie sprawia niezwykłą przyjemność, a z całą pewnością nie mniej zadowoleni z ich otrzymania są obdarowywane osoby. W Polsce z roku na rok tradycja wysyłania kartek świątecznych niestety maleje na znaczeniu. Ludzie wolą wysłać do znajomych i rodziny e-maila lub zwykłego smsa (wstyd!) zamiast wysłać piękną kartkę świąteczną, pełną ciepła i pozytywnej energii.

kartka świąteczna 1

W artykule tym chciałabym przedstawić Wam ciekawe sposoby, w jaki sposób własnoręczne możecie wykonać przepiękne, a co najważniejsze oryginalne kartki świąteczne.
Poniżej zaprezentuję Wam ciekawe filmiki z poradami przy użyciu jakich materiałów możecie stworzyć przepiękne i unikalne kartki na święta.

Pierwszy film dodany przez VickisHandmadeCards pokazuje w jaki sposób własnoręcznie zrobić błyszczącą kartkę świąteczną o trójwymiarowym efekcie. Na filmie autorka nie zaproponowała dodatkowej białej wkładki, na której możecie wypisać lub wydrukować życzenia, ale z całą pewnością nic nie szkodzi na przeszkodzie, żebyście sami spróbowali takiego rozwiązania.

kartki świąteczne sklep

Kolejny film jak własnoręcznie zrobić kartkę świąteczną jest autorstwa K Werner Design.

Autorka z precyzją i niezwykłą pomysłowością tworzy nadzwyczaj udaną pod względem doboru kolorystycznego i efektywności kartkę, którą z całą pewnością możecie modyfikować sami na wiele różnych sposobów. Wystarczy, że w wykonywanej przez was kartce zmienicie kolor papieru i już doczekacie się czegoś innego, a za pewnie nie mniej ładnego :)

Kolejny i zarazem ostatni film jaki chciałam w dniu dzisiejszym Wam pokazać jest filmik zamieszczony przez StampTV.

Mam nadzieję, że wybrane przeze mnie filmy podobają Wam się. Pamiętajcie, żaden ze wzorów nie jest sztywno zamknięty, jeżeli chodzi o możliwość „edycji” na nowe pomysły.
W każdym możecie wdrażać własne rozwiązania, traktując zamieszone filmy jako wstęp do własnych pomysłów.
Wiele produktów, widocznych w filmikach możecie nabyć chociażby na serwisach aukcyjnych, na których ceny są niekiedy kilkukrotnie niższe niż w naszym ulubionym sklepie papierniczym.

© 2014 autor: Katarzyna Majewska, artykuł: Jak samemu zrobić kartki świąteczne

Polecamy Państwu piękne kartki okolicznościowe, gratulacyjne oraz kartki świąteczne na Boże Narodzenie i Wielkanoc